whatsapp

Karataş Elektronik Hizmetlerimiz

Arıza tespiti ve onarımı için işin uzmanı olmayan kişilerden hizmet almak çoğu zaman işi içinden çıkılamaz hale getirip size hem zaman hem de maddiyat açısından kayıplar verdirebilir.

Karataş Elektronik olarak sektördeki bilgi birikim ve tecrübelerimizi ileri teknoloji ile birleştirerek  Isıtma ve Soğutma Sistemlerinin Elektronik kart tamiri konusunda ileri seviye hizmetler sunuyoruz. Ayrıca Star Isı Market ile başlayan işbirliği sayesinde tüm markalara ait ihtiyacınız olan Yedek Parça Tedariğini de sağlıyoruz.

Sektörün öncü firmaları Bosch, Buderus, Baymak, Demirdöküm, ECA, Vaillant, Viessmann başta olmak üzere, tüm markaların Yoğuşmalı ve Hermatik Kombi Kartları, Fan ve Fan Kartları ve Şofben Kartları  ile Daikin , Goodman , Highlife marka Klima Kartlarını garantili şekilde onarıyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, alanında deneyimli & eğitimli personeli ve teknik imkanlarımız ile müşterilerimizin taleplerine  hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretirken, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde süreçler hakkında müşterilerimizi doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

 

GALERİ

38
38
38
38
38
38
38
38