whatsapp

Bosch ZWBR 14-42A Cerepour Fan

Bosch ZWBR 14-42A Cerepour Fan

Ürün Adı : Bosch ZWBR 14-42A Cerepour Yoğuşmalı Kombi Fan
Ürün Kodu : ZWBR 14-42A
Ürün Açıklama :

 

Bosch ZWBR 14-42A Cerepour Yoğuşmalı Kombi Fan Tamiri 

 

Star Isı & Karataş Elektronik olarak; sahip olduğumuz bilgi birikimi, alanında deneyimli & eğitimli personeli ve bilgisayar destekli yüksek teknolojili test cihazlarımız ile yoğuşmalı ve hermatik kombi fan tamiri konusunda müşterilerimizin taleplerine  hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretirken, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde süreçler hakkında müşterilerimizi doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

Bosch kombilerinizin yüksek voltaj, çip, mekanik, rulman, devir düşüklüğü, ses arızaları ve genel arızalarının bakım onarım ve tamirini yapıyoruz. Yapılan tamir / onarım işlerimi için 1 yıl garanti verilmektedir. Aynı veya farklı bir arızanın tekrarlaması durumunda onarımı ücretsiz olarak onarımı yapılır.

Hizmet Bölgelerimiz: Ataşehir Fan Tamiri, Beykoz Fan Tamiri, Bostancı Fan Tamiri, Çekmeköy Fan Tamiri, Kadıköy Fan Tamiri , Kartal Fan Tamiri, Maltepe Fan Tamiri, Pendik Fan Tamiri, Pendik Fan Tamiri, Sultanbeyli Fan Tamiri, Samandıra Fan Tamiri, Şile Fan Tamiri, Tuzla Fan Tamiri, Ümraniye Fan Tamiri, Üsküdar Fan Tamiri

 

Bosch ZWBR 14-42A Cerepour Fan

Galerisi