whatsapp

Buderus GB012 Kombi Kartı

Buderus GB012 Kombi Kartı

Ürün Adı : Buderus  GB012 Kombi Beyin Kartı
Ürün Kodu :  GB012
Ürün Açıklama :

 

Buderus  GB012 Kombi Beyin KartıTamiri

 

Karataş Elektronik olarak; sahip olduğumuz bilgi birikimi, alanında deneyimli & eğitimli personeli ve bilgisayar destekli yüksek teknolojili test cihazlarımız ile kombi kart tamiri konusunda müşterilerimizin taleplerine  hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretirken, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde süreçler hakkında müşterilerimizi doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

Buderus kombilerinizin elektronik kartlarının ateşleme, fan, iyonizasyon, trafo, pompa, potans, yazılım ve genel arızalarının bakım onarım ve tamirini yapıyoruz. Yapılan tamir / onarım işlerimi için 1 yıl garanti verilmektedir. Aynı veya farklı bir arızanın tekrarlaması durumunda kombi kartınızın onarımı ücretsiz olarak onarımı yapılır.

Hizmet Bölgelerimiz: Ataşehir Kombi Kart Tamiri, Beykoz Kombi Kart Tamiri, Bostancu Kombi Kart Tamiri, Çekmeköy Kombi Kart Tamiri, Kadıköy Kombi Kart Tamiri, Kartal Kombi Kart Tamiri, Maltepe Kombi Kart Tamiri, Pendik Kombi Kart Tamiri, Pendik Kombi Kart Tamiri, Sultanbeyli Kombi Kart Tamiri, Samandıra Kombi Kart Tamiri, Şile Kombi Kart Tamiri, Tuzla Kombi Kart Tamiri, Ümraniye Kombi Kart Tamiri, Üsküdar Kombi Kart Tamiri

 

Buderus GB012 Kombi Kartı

Galerisi