whatsapp

Karataş Elektronik Hakkımızda

Firmamızın yetkilisi Yunus Karataş’ tır. 12 yıl boyunca Isısan Isıtma ve Soğutma A.Ş.’de Buderus Logomax Yoğuşmalı ve Yoğuşmasız Kombi Kart Tamiri, Bosch Yoğuşmalı ve Yoğuşmasız Kombi Kart Tamiri, Buderus Kombi Fan Tamiri ,Daikin , Goodman , Highlife Klima Kart Tamiri yapmıştır.

Isısan’dan emekli olduktan sonra kurduğu ekibi ile birlikte bu cihazlara ilaveten sektörün öncü diğer firmaları Baymak, Demirdöküm, ECA, Vaillant, Viessmann başta olmak üzere, tüm markaların Yoğuşmalı ve Hermatik Kombi Kartları, Fan ve Fan Kartları ve Şofben Kartları tamirlerini yapmaktadırlar.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, alanında deneyimli & eğitimli personeli ve teknik imkanlarımız ile müşterilerimizin taleplerine  hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretirken, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde süreçler hakkında müşterilerimizi doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

“Doğru tespit ve doğru müdahale” ile her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin engellemeyi hedefliyoruz.

 

 

GALERİ

38
38
38
38
38
38
38
38